До уваги жителів Ніжинського району, суб’єктів господарювання та голів громад!

Дата: 03.03.2022 13:39

Сьогодні головою Ніжинської районної військової адміністрації Григорієм Ковтуном було дано доручення усім очільникам територіальних громад інформувати та контролювати суб’єкти господарювання на місцях щодо недопущення підняття цін на продукти харчування, товари першої необхідності та інше.

Мешканці населених пунктів, будьте пильними й ви, інформуйте керівництво своїх громад про грубі порушення даного доручення суб’єктами господарювання, а вони, у свою чергу, інформуватимуть Ніжинську районну військову адміністрацію!

Наполегливо просимо підприємців не створювати напруги серед населення та не піднімати ціни на товари! У разі невиконання даного доручення з 04.03.2022 року будуть діяти жорсткі заходи – товари вилучатимуться згідно актів на потреби ЗСУ, відповідно до Указів Президента від 24.02.2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», № 68/2022 «Про утворення військових адміністрацій», Законів України «Про правовий режим воєнного стану», «Про передачу, примусове відчуження або вилучення майна в умовах правового режиму воєнного та надзвичайного стану», Плану запровадження та забезпечення здійснення заходів правового режиму воєнного стану в Україні, затвердженого Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24.02.22 № 181 та з метою забезпечення правового режиму воєнного стану на території Ніжинського району.

Ніжинська районна військова адміністрація

До уваги жителів Ніжинського району, суб’єктів господарювання та голів громад!

Ніжинська районна військова адміністрація