У роботі Національного форуму «Безпечні та спроможні громади майбутнього», який відбувається під патронатом Президента України - Зеленського Володимира Олександровича, беруть участь Марина ВІРКО сільський голова Плисківської ТГ та Ірина ВЕРНИГ

Дата: 21.02.2022 10:28

У столиці триває Національний форум  «Безпечні та спроможні громади майбутнього», який відбувається під патронатом Президент України - Зеленський Володимир Олександрович .
У роботі форуму беруть участь Марина ВІРКО сільський голова Плисківської ТГ та Ірина ВЕРНИГОР заступник сільського голови  де йде жваве обговорення виконання рішення РНБО України від 15 квітня 2021 року «Про заходи державної регіональної політики на підтримку децентралізації влади», введеного в дію Указом Президента України від 29 квітня 2021 року 180, в умовах реформи децентралізації влади та посилення спроможності територіальних громад, будуть представлені сучасні інструменти та ефективні рішення для розвитку громад.
Також в рамках роботи форуму велика частина буде приділена питанню безпеки в громадах, розбудови системи національного спротиву
Онлайн заходу можна переглянути за посиланням https://vimeo.com/678681786