ЩОТИЖНЕВА АПАРАТНА НАРАДА

Дата: 21.02.2022 11:24

Сьогодні, 21 лютого 2022 року, під головуванням Людмили ІЛЛЯШЕНКО секретаря Плисківської сільської ради відбулася щотижнева нарада, за участі заступника сільського голови Людмили ЛЕБЕДЬ, старост старостинських округів, під час якої керівники структурних підрозділів Плисківської сільської ради, старости старостинських округів звітували про роботу за минулий тиждень та визначили пріоритетні завдання на поточний.
Розглянули наступні питання: щодо продовження реєстрації установчих документів структурних підрозділів Плисківської сільської ради; аналізу ситуації із захворюваністю на ГРВІ учнів, вихованців закладів освіти громади, налагодженості роботи КП " Перспектива" під час погіршення погодних умов, стан захворювання на COVID і вакцинації у громаді, підготовка матеріалів до засідання виконавчого комітету сільської ради та чергової сесії.
За підсумками наради Людмила ІЛЛЯШЕНКО надала доручення підготовки розрахунку потреби палива для установ та організацій нашої громади на 2022-2023 опалювальний сезон та для подальшої закупівлі.
Людмила Василівна побажала всім присутнім здоров'я та продуктивного робочого тижня.