За ініціативою Марини ВІРКО сільського голови Плисківської ТГ, 20 лютого 2022 року, у Плисківській громаді відбулися заходи до Дня Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2022 10:18

Посадові особи Плисківської сільської ради, депутати, жителі громади вшанували тих, хто ціною власного життя захищав ідеали демократії, відстоював права та свободи людини, європейське майбутнє України, героїзм українських захисників і тих, які полягли, і тих, які сьогодні зі зброєю в руках захищають незалежність, суверенітет, територіальну цілісність України.
Схиляємо голови перед солдатами, волонтерами, медиками, капеланами, які сьогодні виборюють наше право бути незалежними.
Молимось та пам’ятаємо тих янголів, які тримають небо для нас – нашу Небесну Сотню та всіх тих, кого забрала війна.
Пам'ять усіх загиблих вшанували хвилиною мовчання, покладанням квітів. У Свято-Михайлівські й церкві відправили службу за упокій.
Слава Героям!
Герої не вмирають! Ми пам'ятаємо!