Вітання Марини ВІРКО сільського голови Плисківської ТГ з Міжнародним днем рідної мови!

Дата: 21.02.2022 09:51

Сьогодні, 21 лютого, Міжнародний день рідної мови! Наше спілкування між собою зрозумілою нам мовою в переважній більшості випадків має для нас величезне значення. Мова є не просто засобом комунікації, але й відкриває для нас дуже широкі можливості. Людина так звикає до рідної мови, що вона стає невід’ємною частиною її власної особистості. Так створена людина, що рідною зазвичай стає найбільш близька до неї та її душі мова. У 1999-му році , на 30-й сесії Генеральної конференції Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури, було прийнято рішення заснувати Міжнародний день рідної мови. Датою щорічного свята вибрано 21-е лютого. Це всесвітне свято було засноване з метою сприяння багатому культурному та мовному різноманіттю. Збереження багатомовності дає можливість зберегти унікальність нашої тисячолітньої історії та культури.

Тож вітаємо усіх з Міжнародним днем рідної мови!

Шануємо і цінуємо наш національний скарб!

Читаємо, думаємо і розмовляємо рідною мовою!