Дата: 16.02.2022 16:04

Сьогодні вся наша країна відзначає День єднання.
Плисківська громада долучилась до урочистих заходів, які відбулись в Україні: підняття Державного прапора та виконання Гімну України.
На заклик Марини ВІРКО сільського голови Плисківської ТГ відгукнулися жителі Плисківської ТГ, посадові особи та здобувачі освіти, вихованці, працівники закладів освіти, працівники закладів культури, старостинських округів Плисківської сільської ради, які продемонстрували свій патріотизм та згуртованість!
16 лютого 2022 року в Плисківській громаді о 10 год. ранку був проведений флеш-моб «ОБ‘ЄДНАНІ УКРАЇНОЮ».
Ми, мешканці Плисківської громади любимо, шануємо нашу державу - найпрекраснішу країну в світі - Україну! У єдності — наша сила!
СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!