Слова вдячності за позицію щодо вираження солідарності та підтримки незалежної України

Дата: 16.02.2022 15:56

Вельмишановний бургомістр Войцех СТАНІШЕВСКІ, шановні депутати міської ради гміни Бжостек, дружні наші побратими!
Від імені виконавчого комітету, депутатського корпусу, колективу ПЛИСКІВСЬКОЇ сільської ради і від мене особисто прийміть найщиріші слова вдячності за позицію щодо вираження солідарності та підтримки незалежної України, а також мешканців й органів місцевого самоврядування Плисківської громади. Нам дуже приємно, що польські друзі з партнерської гміни Бжостек, у ці тяжкі дні для нашого українського народу, коли російський окупант стоїть на кордоні нашої держави, то польські друзі виражають солідарність та підтримку незалежної України. Ми вдячні друзям з гміни Бжостек, які пам'ятають про нас і готові нам допомогти та ми можемо розраховувати на вашу підтримку. Майоріння українського прапору на головних будівлях в Польщі в День єднання України і прийняття резолюції депутатами гміни Бжостек, в черговий раз засвідчило, що Польща є нашим надійним сусідом і партнером, готова підтримати повернення миру в Україну та інтеграцію України до Європейського Союзу та НАТО.
Ми щиро вдячні нашим надійним друзям та партнерам за солідарність!
З глибою шаною і вдячністю, Марина ВІРКО сільський голова Плисківської ТГ.