Дата: 14.02.2022 15:05

З 01 січня 2022 року Уряд затвердив нові норми та порядок організації харчування у закладах освіти (постанова КМУ від 24.03.2021 № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку»).
Згідно затвердженого Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти та нових норм та порядку організації харчування дітей у закладах освіти, розроблено меню на 20 днів та рекомендовано використовувати його у школах Плисківської громади. Реформа шкільного харчування в закладах освіти Плисківської громади втілюється для здоров’я дітей. Це меню здорового покоління. Все це - заради наших дітей. До прикладу, на фото сьогоднішнє меню у Плисківській ЗОШ І-ІІІ ступенів.