Дата: 15.02.2022 12:57

За дорученням Марини ВІРКО, сільського голови Плисківської ТГ, з метою вшанування подвигу військовослужбовців при виконанні обов'язків військової служби та поліпшення соціального захисту ветеранів війни посадові особи Плисківської сільської ради вшанували пам'ять загиблих воїнів, згадали світлим спомином їх подвиг.

Сертифікати з виплатою грошової винагороди у розмірі 2000 гривень учасникам бойових дій в Афганістані та на території інших держав, з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 33-річниці виведення військ колишнього СРСР з республіки Афганістан вручені ветеранам, які проживають на території Плисківської громади.

У цей скорботний день ми схиляємо голову перед світлою пам'яттю всіх тих, хто загинув у тій війні, вшановуємо мужність наших земляків, співвітчизників, які будучи вірними військовій присязі, брали участь у локальних війнах та збройних конфліктах, що точилися на території багатьох іноземних держав.