08 лютого 2022 року у світі відзначається День безпечного Інтернету(Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”

Дата: 08.02.2022 12:33

На теперішній час неможливо уявити своє життя без Інтернету. Але ми повинні розуміти, що він може бути не тільки пізнавальний і цікавий, але й нести загрозу. Нагадуємо декілька важливих правил під час користування інтернетом для дітей: Нікому не надавайте свою особисту інформацію.

Нікому не надавайте свої паролі.

Не шкодьте і не заважайте іншим користувачам.

Не відповідайте на невиховані і грубі листи.

Не посилайте свої фотографії чи іншу інформацію малознайомим людям.

Отримавши інформацію, яка змусить почуватися некомфортно, припиняйте розмову, дітям необхідно повідомити про це батьків.

Встановіть налаштування безпечного пошуку у Google, YouTube та на інших сервісах, які використовуєте. Користуйтесь програмами батьківського контролю. Пізнавай світ безпечно

#ювенальнаполіціяукраїни Vasyl Bohdan Національна поліція України МВС України Кіберполіція