Про затвердження Регламенту Плисківської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області

Дата: 27.01.2022 16:23

Плисківська  сільська  рада

НІЖИНСЬКОГО  району  ЧЕРНІГІВСЬКОЇ  області

(дев’ятнадцята сесія восьмого скликання)

РІШЕННЯ

від 27 січня 2022 року                  с. Плиски                             № 391 - 19 / VIIІ

Про затвердження Регламенту

Плисківської сільської ради

Ніжинського району

Чернігівської області

Відповідно до пункту 1 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Конституції України, Плисківська сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Регламент Плисківської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області (Додаток).

2. Сільській раді та її виконавчому комітету здійснювати свою діяльність відповідно до зазначеного Регламенту.

3. Рішення Плисківської сільської ради від 26 листопада 2020 року № 7 - 1/VІII «Про затвердження Регламенту Плисківської сільської ради» вважати таким, що втратило чинність.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на сільського голову.

Сільський голова                                         Марина ВІРКО