Вітання Марини ВІРКО сільського голови Плисківської ТГ молодим великозагорівським тенісистам, команді "Білі блискавки - 2", у складі Олександра МОСКАЛЕНКА і Нікіти ЦАБЕХА, які взяли участь у першому турі ІІ відкритої клубної першості Борзнянської ТГ

Дата: 05.02.2022 15:48

Від імені виконавчого комітету депутатського корпусу ПЛИСКІВСЬКОЇ сільської ради і від себе особисто щиро вітаю молодих великозагорівських тенісистів, команду "Білі блискавки - 2", у складі Олександра МОСКАЛЕНКА і Нікіти ЦАБЕХА, які взяли участь у першому турі ІІ відкритої клубної першості Борзнянської ТГ з настільного тенісу та продемонстрували гру, як дебюту, дуже пристойну. Віримо, що їхні великі перемоги попереду, а Плисківська сільська рада буде тільки сприяти у цьому.
Велика вдячність Анатолію ФЕДОРЧЕНКУ, депутату сільської ради, директору Великозагорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, який дбає про спорт та готує гідну зміну.
З повагою, Марина ВІРКО сільський голова Плисківської ТГ.