Вітання Марини ВІРКО сільського голови Плисківської ТГ ФК "УКРАЇНА" (ВЕЛИКА ЗАГОРІВКА), яка стала срібним призером ІІІ відкритого чемпіонату Борзнянської ТГ з футзалу серед команд другої ліги сезону 2022 року

Дата: 05.02.2022 15:46

Від імені виконавчого комітету, депутатського корпусу ПЛИСКІВСЬКОЇ сільської ради і від себе особисто щиро вітаю ФК "УКРАЇНА" (ВЕЛИКА ЗАГОРІВКА), яка сьогодні стала срібним призером ІІІ відкритого чемпіонату Борзнянської ТГ з футзалу серед команд другої ліги сезону 2022 року.
Прийміть найщиріші вітання гравці ФК "УКРАЇНА" за прекрасну гру, а також дякую вболівальникам, які підтримували наших спортсменів та вірили у їхню перемогу. Плисківська сільська рада, завжди підтримувала спорт в громаді і надалі буде це робити.
З найкращими вітаннями і побажаннями, з повагою, Марина ВІРКО сільський голова Плисківської ТГ.