Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки на території Плисківської сільської ради

Дата: 11.07.2020 15:20

Плисківська  сільська  рада

БОРЗНЯНСЬКОГО  району  ЧЕРНІГІВСЬКОЇ  області

(тридцять дев’ята сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ

від 10 липня 2020 року                    с.Плиски                               №1107 - 39/VII

Про встановлення ставок орендної

плати за земельні ділянки на території

Плисківської сільської ради

Керуючись пунктом 34, 35 статті 26 закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 288, 288.5.1, 288.5.2 Податкового кодексу України, відповідно до закону  України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 23.11.2018 року №1791 – VІІІ , відповідно до пункту 9 підрозділу 6 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України у відповідності до технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Плисківської сільської ради, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Встановити на території Плисківської сільської ради ставки орендної плати за землю залежно від функціонального призначення та місцезнаходження земельних ділянок згідно Договорів оренди та додаткових угод, враховуючи ст.288.5.1. Податкового кодексу України:

- для комерційного призначення: с. Плиски – 6% , с. В.Загорівка – 6 %, с. Степ - 6 %, с. Махнівка – 6,%, с. Сиволож  - 11%;

- для ведення товарного виробництва – 6%;

- для земель громадської забудови – 6%;

- для ведення фермерського господарств -6%;

- для земель переробної та іншої промисловості(пилорама) -6%;

- для фізичних осіб підприємців (млин) - 3% від нормативної грошової оцінки.

2. Заключити договори оренди та додаткові угоди з громадянами та підприємцями.

3. Дане рішення набирає чинності з 01.01.2021р.

4. Головному спеціалісту з інформаційної діяльності Плисківської сільської ради забезпечити оприлюднення цього рішення на офіційному сайті.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Сільський голова                                           М.О.Вірко