Вітання Марини ВІРКО сільського голови Плисківської ТГ, з нагоди Дня народження Романа АДАМЕНКА члена виконавчого комітету Плисківської сільської ради

Дата: 12.01.2022 10:01

12 січня - День народження святкує Роман АДАМЕНКО, член виконавчого комітету Плисківської сільської ради.
Шановний Романе Володимировичу!
Від імені виконавчого комітету, депутатського корпусу Плисківської сільської ради і від мене особисто прийміть найщиріші вітання із Днем народження.
Бажаємо Вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі! Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Щастя Вам, радості, добра і благополуччя!
З Днем народження!
З найкращими вітаннями і побажаннями, з повагою, Марина ВІРКО сільський голова Плисківської ТГ.