Вітання Марини ВІРКО сільського голови Плисківської ТГ з нагоди Дня народження Стовби Тетяни Олексііївни

Дата: 03.12.2021 08:49

Сьогодні 03 грудня, свій День народження святкує хороша та щира людина, професіонал своєї справи, мудрий, розсудливий, виважений та відповідальний керівник, головний лікар Борзнянської міської лікарні - Стовба Тетяна Олексііївна!
Шановна Тетяно Олексіївно, прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, добра, благополуччя, родинного затишку, процвітання та професійних успіхів. Ви є справжнім фахівцем своєї справи, Вас поважають, до Вас прислухаються - а це чимале досягнення у житті, тож нехай те добро, яке Ви робите для людей, повертається до Вас сторицею і Господь благословляє Вас на нові добрі справи! Хай Ваше життя буде щасливим, кожен новий день наповнюється лише успішними справами і радісними подіями, а підтримка близьких Вам людей супроводжує Вас впродовж усього життя!
З найщирішими вітаннями Плисківський сільський голова Марина Вірко, колектив Плисківської сільської ради, депутатський корпус та виконавчий комітет.