Шановні жителі Плисківської ТГ! .

Дата: 02.12.2021 14:05

З 6 грудня Кабінет міністрів робить жорсткішими обмеження у жовтій зоні епідемічної небезпеки, вимагаючи від працівників та клієнтів установ і закладів для продовження функціонування сертифікат про вакцинацію або свіжий негативний ПЛР-тест, або ж довідку про одужання. У жовтому рівні епідемічної небезпеки громадські заклади, заклади культури, спортзали, ресторани тощо можуть працювати за умови вакцинації всього персоналу принаймні однією дозою або наявності негативного тесту чи сертифікату про одужання. Це ж правило стосується і прийому відвідувачів: останні повинні бути вакциновані принаймні однією дозою або мати сертифікат про одужання чи негативний тест". Також змінено термін дії жовтого сертифіката про проходження одного щеплення: він буде становити 30 днів, тоді як раніше він був чинним 120 днів.

Представники закладів мають не просто запитувати про наявність сертифіката чи перевіряти їх візуальну наявність на вході закладу, а повинні зчитувати смартфоном QR-код Covid-сертифікату. Для зчитування достатньо додатку "Дія", спеціального обладнання не потрібно. Без зчитування і перевірки чинності сертифіката він не вважається наданим та перевіреним. У випадку відсутності у відвідувачів чи співробітників необхідних документів власнику закладів при перевірці загрожуватиме від 34-х до 170-ти тисяч гривень. Раніше сертифікат про вакцинацію – зелений або жовтий – вимагався лише у червоній зоні епіднебезпеки.

Всім бажаю здоров'я 36,6.

З повагою, Марина ВІРКО Плисківський сільський голова.