Вітання Марини ВІРКО сільського голови Плисківської ТГ з Днем прокуратури України

Дата: 01.12.2021 08:16

Шановні працівники та ветерани органів прокуратури!

Від імені виконавчого комітету, депутатського корпусу ПЛИСКІВСЬКОЇ сільської ради і від себе особисто щиро вітаю вас з професійним святом з Днем прокуратури України! Завдяки вашій відповідальній праці створюються умови щодо збереження в нашій державі політичної стабільності, громадянського миру і спокою.

Громада  розраховує на вашу професійність, чесність, сумління та принциповість.

Бажаю вам і надалі чесно, послідовно і відповідально відстоювати права та свободи співгромадян, сприяти зміцненню правопорядку на нашій території. Зичу вам професійного зростання, довіри і поваги від людей, добробуту та благополуччя. З повагою, Марина ВІРКО сільський голова Плисківської ТГ.