16 листопада - День працівників радіо, телебачення та зв'язку. Привітання сільського голови МАРИНИ ВІРКО

Дата: 16.11.2021 08:02

Сьогодні, 16 листопада - День працівників радіо, телебачення та зв'язку.
Від імені виконавчого комітету, депутатського корпусу, колективу ПЛИСКІВСЬКОЇ ТГ і від себе особисто щиро вітаю всіх причетних до творення українського медіапростору, з професійним святом. Ви інформуєте, викриваєте, аналізуєте, розважаєте, боретесь із суспільними вадами та хворобами, стоїте на захисті законності й правопорядку від тих, хто намагається їх порушувати. Ваш професіоналізм — сміливо говорити правду, бути на вістрі важливих подій, доносити слухачам і глядачам оперативну та корисну інформацію.
Бажаю вам творчих успіхів, цікавих сюжетів, невичерпного натхнення, найвдячніших і відданих слухачів і глядачів. Нехай перо буде гострим, серце — чистим, а зв'язок із щастям — безперешкодним!
З повагою, Марина ВІРКО сільський голова Плисківської ТГ.