ОГОЛОШЕННЯ! ДО УВАГИ ГРОМАДЯН ПЛИСКІВСЬКОЇ ТГ!

Дата: 15.11.2021 16:30

Начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Володимир НІДЗЕЛЬСЬКИЙ проведе виїзний особистий прийом громадян в Плисківській ТГ 19 листопада з 15:00 до 17:00 години.
У зв’язку з запровадженням у Чернігівській області "червоного"рівня епідемічної небезпеки та через посилення обмежувальних заходів, прийом жителів здійснюється з урахуванням обмежувальних протиепідемічних заходів, при наявності засобів індивідуального захисту та з дотриманням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». Прийом громадян здійснюється при ПРЕД'ЯВЛЕННІ громадянином COVID сертифікату, за адресою вул. Незалежності, 33 с.Плиски.