ОГОЛОШЕННЯ! ДО УВАГИ ГРОМАДЯН ПЛИСКІВСЬКОЇ ТГ!

Дата: 10.11.2021 10:24

Старости старостинських округів Плисківської ТГ здійснюють прийом громадян щовівторка з 9:00 до 13:00 години.
У зв’язку з запровадженням у Чернігівській області "червоного"рівня епідемічної небезпеки та через посилення обмежувальних заходів, звертаємо увагу, що прийом громадян здійснюється з урахуванням обмежувальних протиепідемічних заходів, при наявності засобів індивідуального захисту та з дотриманням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».
Прийом громадян здійснюється при ПРЕД'ЯВЛЕННІ громадянином COVID сертифікату, за адресами:
Сиволозький старостинський округ - с. Сиволож вул. Незалежності, 39.
Великозагорівський старостинський округ - с. Велика Загорівка, вул. Центральна, 22-А.
Махнівський старостинський округ -с. Махнівка, вул. Центральна, 20.