Чернігівська область увійшла до «Червоної зони»

Дата: 28.10.2021 10:08

Сьогодні, на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було прийнято рішення встановити на території Чернігівської області  з 00 години 00 хвилин 30 жовтня 2021 року “червоний” рівень епідемічної небезпеки .

Звертаємо увагу, що всі підрозділи міграційної служби Чернігівської області працюватимуть у звичайному режимі! Послуги надаватимуться з урахуванням рекомендацій МОЗ України, а саме перебування у приміщеннях однієї особи на 10 кв. м, а також наявності у відвідувачів захисної маски та відсутності ознак респіраторних захворювань.

Разом з тим нагадуємо, що для вашої зручності та безпеки, на офіційному сайті ДМС існують електронні сервіси, які стануть вам в нагоді https://dmsu.gov.ua/services.html

З будь-яких питань звертайтеся на телефонну гарячу лінію УДМС у Чернігівській області за номером телефону (0462-666-185).