День народження святкує Людмила ІЛЛЯШЕНКО - секретар Плисківської сільської ради.

Дата: 28.07.2021 09:13

Сьогодні святкує свій День народження Людмила ІЛЛЯШЕНКО - секретар Плисківської сільської ради.

Від імені виконавчого комітету, депутатського корпусу Плисківської сільської ради і від мене особисто шлемо вітання шанованій, Людмилі Василівні з Днем народження. Коли в колективі є такі люди, як Ви, тоді успіх супроводжує завжди і в усьому. Плисківській громаді пощастило, що такий професіонал працює саме в нас, тому що Ви людина великої душі і неабиякого розуму, а також доброго і теплого серця! Ваші старання, ваш досвід, мудрість, цілеспрямованість, працьовитість, справедливість – заслуговують найвищої оцінки!

Бажаю Вам мудрості виносити справедливі рішення у складних завданнях і безпомилково діяти в складних ситуаціях! Здоров’я, благополуччя, душевної рівноваги та маленьких приємних радощів кожен день!

З повагою, Плисківський сільський голова МАРИНА ВІРКО.