Сьогодні, свій 55 - річний ювілей святкує Сергій ГРИНЬ - депутат Плисківської ТГ

Дата: 26.07.2021 12:29

ШАНОВНИЙ СЕРГІЮ МИХАЙЛОВИЧУ!

У день 55-річчя прийміть наші щирі вітання, від імені виконавчого комітету, депутатського корпусу, колективу Плисківської сільської ради і від мене особисто з ювілеєм та глибоку повагу і захоплення!

За Вашою спиною проміжок життя повний випробувань, звершень та здобутків.

Завдяки мужності, сильному характеру, завзятості, життєвої мудрості, великому запасу знань і вмінь протягом цього проміжку життя Ви завжди виходили переможцем зі складних ситуацій.

Дякую Вам за Вашу мудрість і великий труд! Прийміть наші щирі вітання з ювілеєм і побажання міцного здоров’я, довгих років життя, насичених щастям, радістю, приємними подіями, зустрічами, новими відкриттями, здобутками, досягненнями!

Матеріального благополуччя, сімейного затишку! Нехай Ваш дім буде повною чашею, доверху наповненою любов’ю і взаєморозумінням.

З повагою і вдячністю, Плисківський сільський голова МАРИНА ВІРКО.