Сьогодні святкує свій День народження Людмила ВОВДЕНКО

Дата: 15.06.2021 16:50

Сьогодні святкує свій День народження Людмила ВОВДЕНКО - директор Плисківського СБК! Шановна Людмило Віталіївно!

Від імені виконавчого комітету, депутатського корпусу Плисківської сільської ради і від себе особисто щиро вітаю Вас з Днем народження!

Бажаю Вам міцного здоров'я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, друзі, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення. У цей радісний і світлий день Вашого народження бажаю Вам щасливого сьогодні і радісного завтра, красивих мрій і їх здійснення! Хай кожен день буде сповнений гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею. Щастя і радощів у домівку, здоров'я і благополуччя родині, натхнення і творчості. Хай сонце заглядає у вікна, а щастя в серце!

З повагою, Плисківський сільський голова МАРИНА ВІРКО.