ДО ДНЯ ЄВРОПИ В УКРАЇНІ!!!

Дата: 14.05.2021 17:09

У 2021 році День Європи в Україні припадає на 15 травня. З нагоди цієї дати сільський голова Марина Вірко з працівниками Плисківської сільської ради долучилися до акції "Ми - українці. Ми - європейці". Мета акції - сприяти популяризації європейських цінностей українському суспільстві. Це свято єднання, спрямованого на поширення ідей європейської ідентичності, укріплення високих моральних цінностей, спільної відповідальності за майбутнє та об’єднання зусиль для економічної розбудови. Святкування цього дня набуло особливого, для українського народу, значення. Більш, як тисячолітня історія України та останні події засвідчують прагнення громадян України жити у заможній, демократичній, правовій європейській державі. Плисківська територіальна громада постійно працює над втіленням в реальність ідей європейського співіснування і впроваджує європейські стандарти та сервіси у своїй повсякденній роботі. Дякуємо за участь працівникам установ та учнівській молоді Плисківської територіальної громади. Дякуємо всім за участь!!!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)