Рятувальники здійснюють профілактичні рейди та проводять інструктажі з мешканцями приватного житлового сектору

Дата: 11.05.2021 11:16

Упродовж минулого тижня співробітниками Ніжинського районного управління Головного управління ДСНС України у Чернігівській області проведені профілактичні відпрацювання приватного житлового сектору.

Під час бесід рятувальники довели до громадян статистику пожеж і надзвичайних подій в районі та області, головні причини їх виникнення, основні вимоги правил пожежної безпеки в побуті, при експлуатації газових та електричних приладів, під час перебування у лісопаркових зонах, біля торфовищ, водойм, а також акцентували увагу батьків на недопущенні залишення дітей без відповідного. Також рятувальники попереджали людей щодо дотримання заходів безпеки під час проведення земляних робіт на присадибних ділянках через можливість виявлення вибухонебезпечних предметів часів минулих війн.

Для більш детального ознайомлення із заходами безпеки рятувальники вручили громадянам профілактичні пам’ятки та листівки.

Ніжинське районне управління

ГУ ДСНС України у Чернігівській області

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)