Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Дата: 30.04.2021 10:32

У першому кварталі 2021 року до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено більше 1,8 млрд грн податків і зборів, що становить близько 55 відс. загальної суми надходжень.

Зокрема, до державного бюджету представниками середнього бізнесу спрямовано понад 634 млн грн податків і зборів (35 відс. доходів бюджету), малого бізнесу та мікропідприємництва – 448,9 млн грн (25,1 відс.).

До місцевих бюджетів усіх рівнів від суб’єктів середнього підприємництва надійшло майже 345 млн грн (21 відс. загальної суми) та від малого бізнесу – 434 млн грн. (майже 27 відс.).

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)