Викрито схему реалізації автомобілів без їх фактичного постачання, яка коштувала бюджету майже 195 млн гривень

Дата: 29.03.2021 08:55

Податківцями викрито схему формування фіктивного податкового кредиту шляхом оформлення псевдопродажу імпортованих транспортних засобів.

Підрозділом боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ГУ ДПС у Чернігівській області встановлено низку СГД – імпортерів транспортних засобів, що здійснювали реалізацію транспортних засобів на адресу юридичних осіб з метою формування їм «штучного» податкового кредиту, які фактично були продані фізичним особам.

У результаті відпрацювання встановлено розповсюдження фіктивного податкового кредиту на суму 93,7 млн грн, заниження податкових зобов’язань з ПДВ на суму 100,9 млн гривень.

С         кладені матеріали долучені до кримінального провадження за ознаками складу кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27, ч.3 ст. 212 КК України.  Слідство триває.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)