Відбулася щотижнева оперативна нарада

Дата: 22.03.2021 14:17

22 березня 2021 року відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням сільського голови Марини Вірко.

На апаратніи? нараді прозвучали актуальні питання життя громади, які стосувалися соціальноі? сфери, медицини, культури, економіки, а також освіти.

Традиціи?но на нараді було заслухано загальнии? відділ про стан виконавськоі? дисципліни та виконання доручень сільського голови, а також обговорені звіти керівників відділів і плани роботи на поточнии? тиждень.

Наступною обговорювали тему благоустрою, яка є однією з пріоритетних. Аваріи?ні дерева, кількість яких в нашіи? громаді є досить значною, вуличне освітлення, прибирання гілля, благоустріи? кладовищ - головні напрямки роботи КП минулого тижня.

По завершенню апаратноі? наради Плисківськии? сільськии? голова МАРИНА ВІРКО надала ряд рекомендаціи? та доручень посадовим особам та керівникам структурних підрозділів в межах і?х повноважень.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)