У лютому на Чернігівщині надходження акцизного податку склали понад 441 тис гривень

Дата: 18.03.2021 11:05

Платниками Чернігівщини за лютий 2021 року до загального фонду держбюджету забезпечено надходження акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів у сумі 441,1 тис грн, що фактично на рівні відповідного періоду минулого року. У розрізі підакцизної продукції зменшились надходження по лікеро-горілчаних виробах, водночас, збільшились надходження податку від виробництва пива. До спеціального фонду держбюджету у лютому надійшло понад 13 тис грн акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів (за транспортні засоби).

Надходження акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів до місцевих бюджетів у лютому 2021 року склали близько 12 млн гривень. Порівняно з лютим минулого року надходження зросли на 9,4 відс., або на 1 млн гривень.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)