ЯК ПРОХОДИТЬ ПРОЦЕС РЕЄСТРАЦІЇ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД В ПУБЛІЧНОМУ СЕРВІСІ ДМС «РЕЄСТР ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД» НА ЧЕРНІГІВЩИНІ

Дата: 15.03.2021 14:50

станом на 10 березня 2021 року вже38 територіальних громад у Чернігівській області, із  57 створених, зареєструвалися та активно впроваджують і використовують публічний сервіс «Реєстр територіальних громад» на офіційному веб-сайті ДМС.
 Звертаємо увагу керівників територіальних громад, які ще не зареєструвались. Поспішіть!  Адже починаючи з 1 квітня 2021 року інформація про реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб від органів реєстрації буде передаватись виключно в електронній формі до відомчої інформаційної системи Державної міграційної служби України з подальшою передачею її до Єдиного державного демографічного реєстру.

УДМС України в Чернігівській області

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)