Вітання Плисківського сільського голови Марини Вірко з нагоди 8 березня.

Дата: 08.03.2021 09:36

Шановні жінки нашої громади!

Дорогі  колеги, ніжні матері, турботливі бабусі,  кохані дружини, вірні подруги !

Прийміть найщиріші вітання зі прийдешнім святом жіночої краси, весни та любові – 8 Березня!

Хай лагідна посмішка весняного сонця дарує вам ще більше краси, чарівності, родинного тепла, затишку.

Дякую вам за ніжність і турботу, за вашу мудрість, вміння розуміти й підтримувати, дарувати віру, любов і натхнення.

Від усього серця бажаю вам справжнього жіночого щастя, добра, любові, міцного здоров’я та надійного чоловічого плеча.

Сердечно вітаю вас із найпрекраснішим святом весни – Міжнародним жіночим днем 8 березня!

Добрі і ласкаві, мужні і ранимі, такі хоробрі і такі тендітні, ви – найдорожчі, з тих, хто є в житті чоловіків. Охоронниці домашнього вогнища, берегині роду людського, ви народжуєте і виховуєте дітей, передаючи з покоління в покоління традиції високої духовності, культури, працьовитості. Щедрість ваших душ зігріває, сила духу – захоплює, а краса – вселяє віру в те, що світ буде врятований.

Від усієї душі бажаю вам величезного жіночого щастя, любові і добра, успіху, удачі ! Хай поруч з вами завжди будуть лише гідні люди, а серед них – чоловік, з яким будуть нестрашні будь–які негоди! Бажаю, щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з  передчуттям радості, із впевненістю і щиросердечним спокоєм! І хай виконуються найзаповітніші мрії, адже бажання кожної жінки – закон, якому чоловіки, з радістю підкорюються.

З повагою, сільський  голова МАРИНА ВІРКО.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)