ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ З НАПИСАННЯ СТРАТЕГІЇ КУЛЬТУРНОГО РОЗВИТКУ ПЛИСКІВСЬКОЇ ТГ

Дата: 01.03.2021 17:24

01 березня 2021 року за дорученням сільського голови Плисківської сільської ради Марини Вірко відбулося друге засідання робочої групи з написання Стратегії культурного розвитку Плисківської громади.

Члени робочої групи опрацювали результати анкетування про культурні ресурси серед населення нашої громади.

В роботі засідання взяли участь заступники сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ірина Вернигор та Людмила Лебедь, начальник відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Валентина Вернигор, спеціаліст відділу Алла Кривець, старости старостинських округів Плисківської сільської ради та керівники закладів культури.