ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПЛИСКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 25.02.2021 16:23

25.02.2021 року заступником сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Вернигор І.В. проведено  засідання виконавчого комітету Плисківської сільської ради.

В роботі засідання взяли участь 9 членів виконавчого комітету.

Згідно порядку денного присутні розглянули 8 питань.

1.Про звіт роботи КП «Перспектива» за 2020 рік  та план  роботи на  2021 рік.

2. Про виконання Плану економічного і соціального розвитку Плисківської сільської ради за 2020рік.

3.Про виконання плану роботи виконавчого комітету Плисківської сільської ради за 2020 рік.

4. Про присвоєння адреси  об’єкти нерухомості.

5. Про затвердження Актів опису майна, які мають ознаки безхазяйного.

6. Про внесення змін до рішення виконкому «Про утворення постійної комісії по виявленню  безхазяйного нерухомого майна та відумерлої спадщини»

від 25.05.2018 №33.

7.Про формування переліку проектів,що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2022 році.

8. Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту Плисківської сільської ради на 2021 рік.

З усіх питань порядку денного прийняті  відповідні рішення, з якими можна ознайомитися після оприлюднення на сайті Плисківської сільської ради.