Про скликання п'ятої сесії Плисківської сільської ради восьмого скликання

Дата: 22.02.2021 13:12

Плисківська  сільська  рада

БОРЗНЯНСЬКОГО  району  ЧЕРНІГІВСЬКОЇ  області

(п’ята сесія восьмого скликання)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від  22  лютого  2021 року                         с. Плиски                                   № 19

Про скликання  п’ятої

сесії  Плисківської  сільської  ради

восьмого  скликання

Керуючись  частиною  8  статті 42, статтею 46 Закону України «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні»:

І. Скликати чергову п’яту сесію  воcьмого скликання Плисківської сільської  ради   02 березня  2020 року о 11-00 годині  дня  в  Плисківському БК.

ІІ. На  розгляд  чергової  п’ятої  сесії  винести  такі  питання:

1. Про внесення змін до рішення сільської ради від 22.12.2020 року № 23 - 3/VIІI «Про сільський бюджет об’єднаної територіальної громади на 2021 рік».

2. Про безоплатну передачу майна з балансу Плисківської сільської ради на баланс КП «Перспектива» Плисківської сільської ради.

3. Про звіт щодо виконання сільського бюджету за 2020 рік.

4. Про внесення змін до Регламенту роботи Плисківської сільської ради VIII скликання.

5. Про внесення змін до рішення Плисківської сільської ради від 22.12.2020 року №41-3/VIII «Про затвердження Програми впровадження єдиного комплексу відеоспостереження та Програми профілактики правопорушень

Плисківської сільської ради на 2021-2022 роки»

6. Про внесення змін до рішення сільської ради № 44 - 3 / VIIІ від 22 грудня 2020 року «Про затвердження Програми підтримки комунального некомерційного підприємства «Борзнянська центральна районна лікарня»

Борзнянської районної ради Чернігівської області на 2021 рік».

7. Про надання щорічної основної відпустки сільському голові Вірко М.О.

8. Про надання матеріальної допомоги.

9. Земельні  питання.

Сільський   голова                                                             М.О.Вірко