У День Героїв Небесної Сотні, Плисківський сільський голова МАРИНА ВІРКО вшанувала загиблих захисників України

Дата: 20.02.2021 13:52

Сьогодні, в День Героїв в Небесної Сотні, як Плисківський сільський голова та громадянка України МАРИНА ВІРКО, вшанувала загиблих захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави.
Щоб належним чином віддати данину пам’яті Героям МАРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА  поклала квіти до місць поховань захисників України в селі Велика Загорівка.
Імена наших земляків, воїнів-героїв – Юрія Савченка та Володимира Лестухи назавжди залишаться в нашій пам’яті, адже вони є справжнім прикладом мужності та патріотизму, сили та відваги. Україна завжди буде вдячна своїм синам, які віддали своє життя за свободу та незалежність нашої держави.
Слава Україні!