У День Героїв Небесної Сотні, Плисківський сільський голова МАРИНА ВІРКО вшанувала загиблих захисників України
Дата: 20.02.2021 13:52
Кількість переглядів: 201
Сьогодні, в День Героїв в Небесної Сотні, як Плисківський сільський голова та громадянка України МАРИНА ВІРКО, вшанувала загиблих захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави.
Щоб належним чином віддати данину пам’яті Героям МАРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА поклала квіти до місць поховань захисників України в селі Велика Загорівка.
Імена наших земляків, воїнів-героїв – Юрія Савченка та Володимира Лестухи назавжди залишаться в нашій пам’яті, адже вони є справжнім прикладом мужності та патріотизму, сили та відваги. Україна завжди буде вдячна своїм синам, які віддали своє життя за свободу та незалежність нашої держави.
Слава Україні!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04414885/801fd5aa40a7f360259890625e07952f.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04414885/12ed481d27c5995f64dcc037ed903bc5.jpg)