Плисківська сільська рада
Ніжинський район, Чернігівська область

Міграційна служба інформує Робоча зустріч.

Дата: 17.02.2021 10:00
Кількість переглядів: 540

Світ швидкими темпами переходить до епохи знань і творчості з іноваційними цифровими технологіями. Нинішній  карантин довів, що не лише майбутнє залежить від переходу на цифрові технології, а й теперішнє, з метою економії часу і підвищення продуктивності, оптимізації та покращення комунікацій,  змушує реагувати на зміни та діяти швидко.

 

Про законодавчі нововведення у частині реєстрації місця проживання йшла мова під час робочої зустрічі завідувача Борзнянського РС УДМС України в Чернігівській області Галини Толочко з начальником відділу «Центр надання адміністративних послуг» Височанської сільської ради Анною Каплєнковою.  Керівники детально обговорили питання  реалізації заходів із впровадження нової версії публічного сервісу «Реєстр територіальних громад».

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України (№ 1362 від 23 грудня 2020 р.)  з 1 квітня органи місцевого самоврядування вестимуть реєстри територіальних громадян виключно в електронній формі та за допомогою інформаційної системи ДМС. Це і відкриє шлях для онлайн-реєстрації чи зняття з реєстрації місця проживання. Крім того, це дозволить вирішити проблему відсутності актуальної інформації щодо прописки громадян. Подати відповідну заявку незабаром можна буде у додатку «Дія».

Головний меседжер зустрічі - покращення якості та мінімізації помилок, забезпечення підтримки в актуальному стані відомостей про зареєстроване місце проживання/перебування фізичних осіб, реалізація міграційного законодавства в частині документування населення.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора