Основні події, заходи в Чернігівській області з 01 по 07 лютого 2021 року

Дата: 01.02.2021 09:18

01 лютого
 понеділок

Оперативна нарада з керівниками структурних підрозділів обласної державної адміністрації з актуальних питань забезпечення життєдіяльності області.

Проводить Коваленко А.М. – голова облдержадміністрації.

Зал засідань №2 облдержадміністрації. За окремим визначенням.

01 лютого
 понеділок

Оперативна нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів облдержадміністрації.

Проводить Савченко О.П. – заступник голови облдержадміністрації.

Облдержадміністрація. За окремим планом.

01 лютого
 понеділок

Нарада щодо напрацювання шляхів поліпшення рівня життя та заробітної плати в області (за участю голів райдержадміністрацій, представників територіальних підрозділів ЦОВВ, соціальних партнерів).

Проводить Коваленко А.М. – голова облдержадміністрації.

Зал засідань №2 облдержадміністрації. Початок о 14:00.

вівторок

Онлайн-презентація досягнень проєктів «Дія» Міністерства цифрової трансформації України з надання державних послуг онлайн та
 обговорення питань подальшої співпраці (за участю керівництва облдержадміністрації).

Проводить Міністерство цифрової трансформації України.

Зал засідань №2 облдержадміністрації. Початок об 11:00.

вівторок

Засідання комісії з питань перевірки відповідності паспортів автобусних маршрутів регулярних спеціальних перевезень умовам перевезень.

Зал засідань №2 облдержадміністрації. Початок о 14:00.

вівторок

День юридичної допомоги для підприємців ематичні консультації).

Проводить ДО «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області» спільно з Департаментом розвитку економіки та сільського господарства облдержадміністрації.

Тупичівська сільська громада Чернігівського району. За окремим планом.

вівторок

Обласний вебінар для спеціалістів місцевих органів управління освітою, консультантів Центрів професійного розвитку педагогічних працівників, які відповідають за роботу з обдарованими учнями, на тему «Організація
 та проведення обласних етапів мовно-літературних конкурсів у дистанційному форматі».

Проводить Управління освіти і науки облдержадміністрації спільно з Чернігівським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського.

Початок о 14:30.

03 лютого
 середа

Презентації в Чернігівському обласному художньому музеї ім. Григорія Галагана каталогу ікон з колекції художнього музею та путівника
 «Золоте перевесло», присвяченого життю і творчості Народного художника України Олександра Саєнка.

Проводить Департамент культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації спільно з Чернігівським обласним художнім музеєм ім. Григорія Галагана.

Початок о 12:00.

04 лютого
 четвер

Засідання робочої групи з розробки проєкту Регіонального плану управління відходами Чернігівської області (в онлайн-режимі).

Проводить Савченко О.П. – заступник голови облдержадміністрації.

Облдержадміністрація. Початок о 10:00.

04 лютого
 четвер

Нарада щодо формування нової мережі автобусних маршрутів загального користування, що не виходять за межі території області (внутрішньо-обласних маршрутів), та проведення конкурсів (за участю представників  райдержадміністрацій і територіальних громад).

Зал засідань №2 облдержадміністрації. Початок об 11:00.

05 лютого
 п’ятниця

Публічне громадське обговорення (у формі засідання за круглим столом) проєкту обласної Програми підтримки розвитку телерадіопростору Чернігівщини на 2021-2022 роки.

Проводить Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (м. Чернігів, вул. Шевченка, 7, кім. 5). За окремим планом.

Протягом тижня

Засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Зал засідань №2 облдержадміністрації. За окремим планом.

Протягом тижня

У районах і містах області тематичні та інформаційні заходи до Всесвітнього дня боротьби з онкологічними захворюваннями.

У рамках заходів у м. Чернігові:

• Акція з безкоштовним мамологічним обстеженням у поліклінічному відділенні КНП «Чернігівський медичний центр сучасної онкології» Чернігівської обласної ради (01-05.02);

• Онлайн-марафонспілкування зі спеціалістами онкоцентру в соціальних мережах (04.02).

Проводить Управління охорони здоров’я облдержадміністрації.

Спортивні заходи:

• 10-й тур чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд першої ліги: «Чернігів-ШВСМ» (м. Чернігів) – «Волинь-Баскет»
     (м. Луцьк) (06-07.02).

Організатори: Міністерство молоді та спорту України, Федерація баскетболу України, обласна громадська організація «Чернігівська обласна Федерація баскетболу» спільно з Департаментом сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

ПНЗ «Чернігівська обласна КДЮСШ» (м. Чернігів, просп. Перемоги, 110-А).

Початок: 06.02 о 17:00; 07.02 – о 12:00.

Протягом тижня

Навчання за програмами підвищення кваліфікації (дистанційна форма):

секретарів виконавчих апаратів районних рад, рад територіальних громад (02-03.02); працівників виконавчих апаратів рад територіальних громад (05.02).

Проводить КЗ «Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ і організацій». За окремим графіком.

Визначні та пам’ятні дати

Всесвітній день водно-болотних угідь (02.02); Всесвітній день боротьби з онкологічними захворюваннями (04.02).

Заступник голови

облдержадміністрації      Олександр САВЧЕНКО