Про скликання четвертої сесії Плисківської сільської ради восьмого скликання

Дата: 12.01.2021 14:17

ПЛИСКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
БОРЗНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від  12 січня   2021 року                         с. Плиски                                   № 04

«Про скликання  четвертої
сесії  Плисківської  сільської  ради
восьмого  скликання»

Керуючись  частиною  8  статті 42, статтею 46 Закону України «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні»:

І. Скликати чергову четверту сесію  воcьмого скликання Плисківської сільської  ради   22 січня  2020 року о 14-00 годині  дня  в  Плисківському БК.
ІІ. На  розгляд  чергової  четвертої  сесії  винести  такі  питання:
  1. Про Програму надання соціальних послуг особам, які потребують сторонньої допомоги на 2021 рік.
  2. Про перелік видів робіт та об’єктів у вигляді суспільно – корисних робіт для порушників примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів.
  3. Про орієнтовний План роботи Плисківської сільської ради на 2021 рік.
  4. Про План соціально-економічного розвитку Плисківської сільської ради на 2021-2025 роки.
  5. Про перелік громадських робіт у 2021 році.
  6. Надання матеріальної допомоги.
  7. Земельні питання.

Сільський голова                                                         М.О.Вірко