Щиро дякуємо за допомогу!

Дата: 21.12.2020 17:34

Шановна громадо!

Жителі вулиці Молодіжної, що в селі Сиволож дякують голові громади - Вірко Марині Олександрівні, її заступнику - Вернигор Ірині Василівні, депутатам - Секерні О.М., та Гришковець С.П., та оператору маніпулятора підвісної люльки - Литвиненку Ю.І.

За надання трактора з гідро- люлькою, який протягом дня розчищав лінії електропередач. Жителі даної вулиці в складі Магнус В.Е., Секерні А.М., Герасименко М., Чумак О., Сьомашко В., Жакунець В., самоорганізувалися та за допомогою трактора з люлькою який є у нашій громаді розчистили вулицю від впавших гілок на лінії електропередач.

Вся вулиця молодіжна дуже дякує Плисківський ОТГ за розуміння і допомогу у ліквідації наслідків негоди. Здоров'я всім і процвітання нашій громаді.

Магнус Тетяна Миколаївна.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)