ПРИВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ МАРИНИ ВІРКО З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Дата: 19.12.2020 08:19

Дорогі наші, любі діти! Шановні жителі Плисківської територіальної громади!

Знову до нас прийшло довгоочікуване свято – день Святого Миколая, яке приносить до наших домівок світлу радість і добрі сподівання. У цей час маленькі діти з нетерпінням чекають дива. Знаючи це, Святий Миколай у ніч на 19 грудня приходить і кладе під подушку усім слухняним хлопчикам і дівчаткам чудові подарунки. За це його називають Чудотворцем. Ми ж, дорослі, маємо подбати, щоб це свято залишило приємну згадку в душах дітлахів, посіяло зерно любові до ближнього, поваги до минулого.

Тож вітаю усіх дітлахів, зі святом ! Зростайте здоровими, добрими і щасливими – батькам на радість, а Україні – на славу! Зичу всім жителям громади миру, достатку, родинного затишку й душевного тепла. Хай Святий Миколай освятить всіх нас найкращими людськими чеснотами і благословить на добрі справи!

З любов'ю, сільський голова МАРИНА ВІРКО.