11 грудня 2020 року, відбулася позачергова 2 сесія Плисківськоії сільськоії ради VIIІ скликання

Дата: 11.12.2020 16:58

11 грудня 2020 року,  відбулася позачергова 2 сесія Плисківськоії сільськоії  ради VIIІ  скликання під головуванням в. о. сільського голови ЛЮДМИЛИ ІЛЛЯШЕНКО. Проходила вона у сільському будинку культури у надзвичайно конструктивному режимі. Перед початком сесіії сільськиий голова МАРИНА ВІРКО привітала депутатів СВІТЛАНУ ІЛЬЧЕНКО, НІНУ ГОЛОВАНЬ, ВОЛОДИМИРА РОМАНЕНКА, які відсвяткували свіий день народження у міжсесіийниий період, а також привітала АНАТОЛІЯ ФЕДОРЧЕНКА з 5 - річним Ювілеєм роботи на посаді керівника Великозагорівськоії ЗОШ І-ІІІ ступенів.
На сесіії були розглянуті всі питання порядку денного та приийняті відповідні рішення. Зокрема, сільська рада ВИРІШИЛА:
1. Внести зміни та доповнення до рішення сільськоії ради від 24.12.2019 року № 919-30/VII «Про сільськиий бюджет об’єднаноії територіальноії громади на 2020 рік».
2. Затвердити бюджетні призначення головному розпоряднику коштів сільського бюджету Плисківськоії сільськоії ради на 2020 рік у сумі 26790894,00 гривень, у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами для програмно-цільового методу складання та виконання сільського бюджету, у тому числі по загальному фонду 25252252,00 гривень та спеціальному фонду 1538642,00 гривень.
3. Затвердити на 2020 рік розподіл коштів бюджету розвитку сільського бюджету на капітальні видатки на здійснення заходів на будівництво, реконструкцію і реставрацію об’єктів виробничоії, комунальноії та соціальноії інфраструктури за об’єктами.
4. Про виділення матеріальноії допомоги на поховання.
5. Про надання одноразовоії матеріальноії допомоги на лікування.
6. Про виділення матеріальноії допомоги, як постраждалому в наслідок пожежі, в сумі 5000, 00 (п’ять тисяч) грн.