Змінено терміни для подання заяв платниками єдиного податку

Дата: 07.12.2020 16:27

В управлінні податкового адміністрування Головного управління ДПС у Чернігівській області повідомили, що Законом України від 16 січня 2020 року №466-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» (набрав чинності 23.05.2020)  визначено терміни подання платниками єдиного податку заяв:

- у разі зміни ставки з 5 на 3 відс. – не пізніше ніж за 10 календарних днів до початку календарного кварталу (раніше – за 15 календарних днів);

- у разі зміни податкової адреси суб’єкта господарювання, місця провадження господарської діяльності – не пізніше останнього дня кварталу, в якому відбулися такі зміни (раніше – разом з податковою декларацією платника єдиного податку).

Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області