Про підсумки першого (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021»

Дата: 25.11.2020 14:59

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 09 червня 2020 року № 777 «Про проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2021», наказу Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації від 14 липня 2020 року № 193 «Про проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2021», листа Міністерства освіти і науки України від 18 серпня 2020 року № 1/9-449 «Про умови та порядок проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2021», наказу Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації від 19 жовтня 2020 року № 248 «Про проведення першого і другого турів всеукраїнського конкурсу       « Учитель року – 2021», наказу відділу освіти, молоді та спорту Плисківської сільської ради від 29 жовтня 2020 року № 44   з 01 по 20 листопада  2020 року відбувся перший (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року -2021» у номінаціях «Українська мова і література», «Керівник закладу освіти» в один етап у режимі онлайн на базі Плисківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Номінація «Математика» проводилася 17 листопада 2020 року на базі      Комарівської ЗОШ І-ІІІ ст. Комарівської сільської ради. Вчитель математики Плисківської ЗОШ І-ІІІ ст. Іценко Оксана Олександрівна зайняла ІІІ місце.

Номінація «Трудове навчання» -  12 листопада 2020 року на базі Бахмацької гімназії Бахмацької районної ради м. Бахмач. Вчитель трудового навчання Плисківської ЗОШ І-ІІІ ст. Брагінець Віталій Андрійович виборов ІV місце.

На підставі вищезазначеного та протокольних рішень фахового журі

НАКАЗУЮ:

1. Визнати переможцями, лауреатами та учасниками першого (зонального) туру всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2021” педагогів згідно з додатком.

2.  Нагородити переможців та лауреатів першого (зонального) туру всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2021” дипломами.

3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту                   І.В. Вернигор

до наказу відділу освіти,

молоді та спорту

від 25.11.2020 р. № 50

Результати першого ( зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» у номінації «Керівник закладу освіти»

Переможець – Дідухович Оксана Миколаївна ? директор Прохорської

загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Комарівської сільської ради

(диплом І ступеня)

Лауреати  -     Майстат Надія Григорівна ? директор КЗ «Борзнянський ліцей»

Чернігівської обласної ради

Оніщенко Ірина Олександрівна ? директор Бахмацької

загальноосітньої школи І-ІІІ ст. № 5 Бахмацької районної ради

(диплом ІІІ ступеня)

Результати першого ( зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» у номінації «Українська мова і література»

Переможець  - Чернігов Наталя Вікторівна ? учитель української мови

КЗ «Борзнянський ліцей» Чернігівської обласної ради

Лауреати -     Бабинець Ольга Анатоліївна ? учитель української мови та

літератури  Комарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.

Комарівської сільської ради

Юрченко Любов Олексіївна ? учитель української мови та

літератури Сиволозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.

Плисківської сільської ради

Учасник   -   Савченко Олександр Юрійович ? учитель української мови та

літератури Головеньківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.

Височанської сільської ради.м

На підставі вищезазначеного та протокольних рішень фахового журі

НАКАЗУЮ:

3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту                   І.В. Вернигор

до наказу відділу освіти,

молоді та спорту

від 25.11.2020 р. № 50

Переможець – Дідухович Оксана Миколаївна ? директор Прохорської

загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Комарівської сільської ради

(диплом І ступеня)

Лауреати  -     Майстат Надія Григорівна ? директор КЗ «Борзнянський ліцей»

Чернігівської обласної ради

Оніщенко Ірина Олександрівна ? директор Бахмацької

загальноосітньої школи І-ІІІ ст. № 5 Бахмацької районної ради

Переможець  - Чернігов Наталя Вікторівна ? учитель української мови

КЗ «Борзнянський ліцей» Чернігівської обласної ради

Лауреати -     Бабинець Ольга Анатоліївна ? учитель української мови та

літератури  Комарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.

Комарівської сільської ради

Юрченко Любов Олексіївна ? учитель української мови та

літератури Сиволозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.

Плисківської сільської ради

Учасник   -   Савченко Олександр Юрійович ? учитель української мови та

літератури Головеньківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.

Височанської сільської ради.