За вагомий внесок у розвиток Плисківської громади , в рамках реалізації Всеукраїнського проекту премії «Господар України», Рішенням №127 від 17.11.2020 року ВІРКО МАРИНІ ОЛЕКСАНДРІВНІ присвоєно Почесне Звання «Господар України» з врученням Грамоти

Дата: 07.12.2020 09:14

За вагомий внесок у розвиток Плисківської громади , в рамках реалізації Всеукраїнського проекту премії «Господар України»,  Рішенням №127 від 17.11.2020 року ВІРКО МАРИНІ ОЛЕКСАНДРІВНІ  присвоєно Почесне  Звання «Господар України» з врученням Грамоти та Ордена Золотої Зірки «Господар України» в номінації «Кращий господар Плисківської ОТГ». Сільський голова МАРИНА ВІРКО щиро дякує організаторам вищезгаданого проекту, особисто Роману Володимировичу Каширину  -  Почесному президенту  ГО «ГРІН», за  високу оцінку її праці для розвитку та на благо громади. Вважає, що даний проект  сприяє  розвитку міст, сіл та територіальних громад,  а також міжнародній  співпраці.