За вагомий внесок у розвиток Плисківської громади , в рамках реалізації Всеукраїнського проекту премії «Господар України», Рішенням №127 від 17.11.2020 року ВІРКО МАРИНІ ОЛЕКСАНДРІВНІ присвоєно Почесне Звання «Господар України» з врученням Грамоти
Дата: 07.12.2020 09:14
Кількість переглядів: 278
За вагомий внесок у розвиток Плисківської громади , в рамках реалізації Всеукраїнського проекту премії «Господар України», Рішенням №127 від 17.11.2020 року ВІРКО МАРИНІ ОЛЕКСАНДРІВНІ присвоєно Почесне Звання «Господар України» з врученням Грамоти та Ордена Золотої Зірки «Господар України» в номінації «Кращий господар Плисківської ОТГ». Сільський голова МАРИНА ВІРКО щиро дякує організаторам вищезгаданого проекту, особисто Роману Володимировичу Каширину - Почесному президенту ГО «ГРІН», за високу оцінку її праці для розвитку та на благо громади. Вважає, що даний проект сприяє розвитку міст, сіл та територіальних громад, а також міжнародній співпраці.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04414885/4e069e0875dc84a0b21d183fb855c5ab.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04414885/59ac43120eedcf30b7cda7ec29a3f7ae.jpg)