ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 03.12.2020 12:24

ПЛИСКІВСЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА ОГОЛОШУЄ  КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ  ВАКАНТНИХ  ПОСАД  ПОСАДОВИХ  ОСІБ МІСЦЕВОГО  САМОВРЯДУВАННЯ

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», розпорядження сільського голови від 01 грудня  2017  року №03 «Про затвердження порядку проведення конкурсу та Порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування виконавчого апарату Плисківської сільської ради», (зі змінами), розпорядження сільського голови від 03.12.2020 № 85 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Плисківської сільської ради» Плисківська сільська  рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування.:

№, назва посади

Основні вимоги до кандидата

1. Начальника  відділу освіти, молоді та спорту Плисківської сільської ради

• -повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста або магістра;

• -стаж роботи в органах місцевого самоврядування за фахом на керівних посадах не менше як 3 років;

• -вільне володіння українською мовою;

• -знання Конституції України, Законів України;

•  -вміння працювати за компютером та основними компютерними  програмами.

2. Головного спеціаліста з комунального майна та цивільного захисту відділу архітектури, комунальної власності та земельних ресурсів Плисківської сільської ради

• -стаж роботи в органах місцевого самоврядування за фахом  не менше  1 року;

• -вільне володіння українською мовою;

• -знання Конституції України, Законів України;

•  -вміння працювати за компютером та основними компютерними  програмами.

3. Спеціаліста відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Плисківської сільської ради

• Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста або магістра;

• стаж роботи в органах місцевого самоврядування за фахом  не менше  1 року;

• вільне володіння українською мовою;

• знання Конституції України, Законів України;

•  вміння працювати за комп’ютером та основними комп’ютерними  програмами.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на ім’я голови конкурсної комісії сільської ради такі документи:

•  -заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування та проходження служби в органах місцевого самоврядування;

• -заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

• -дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

• - копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

• -декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції»;

• -копію документа, який посвідчує особу, карток фізичної особи платника податків;

• -копію трудової книжки, копію військового квитка (для військовослужбовців  або військовозобов’язаних);

• -довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності),

• -письмову згоду на проведення спецперевірки та проведення перевірки відповідно до чинного законодавства.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування повідомлення про оголошення конкурсу.

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов`язків, розміру та умов оплати праці можна отримати в Плисківській сільській раді за адресою: с. Плиски, вул. Незалежності, 33, Борзнянського району, Чернігівської області, тел.2-71-31(документи приймаються загальним відділом Плисківської сільської ради).

Е:mail:pliskirada@ukr.net, сайт сільської ради  http://plyskivska.gromada.org.ua/ (розділ «Новини та оголошення»)