На Чернігівщині декларантам повернуто 9,2 млн грн податку на доходи фізичних осіб

Дата: 10.11.2020 17:25

Протягом січня – жовтня 2020 року податкові декларації про майновий стан і доходи за 2019 рік у зв’язку з використанням права на податкову знижку подали 4 тисячі мешканців Чернігівської області. Декларанти визначили до повернення з бюджету більше 10 млн грн податку на доходи фізичних осіб.

Найбільшу кількість декларацій подано з метою отримання  податкової знижки за навчання. А саме, у 3,4 тисячі декларацій задекларовано суму до повернення із бюджету близько 9 млн грн податку на доходи фізичних осіб.

За результатами проведених камеральних перевірок декларацій про майновий стан і доходи за 2019 рік з початку поточного року з бюджету повернуто 9,2 млн грн податку на доходи фізичних осіб 3,7 тис громадянам області.

Зауважимо, що останній день подання річної податкової декларації про майновий стан і доходи за 2019 рік для громадян, які мають право на податкову знижку - 31.12.2020 року (включно).

Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області