Співчуття з приводу непоправної втрати Наталії Романової

Дата: 05.11.2020 12:04

Голова ПЛИСКІВСЬКОЇ сільської ради МАРИНА ВІРКО від себе особисто, від депутатського корпусу, виконавчого комітету, колективу Плисківської сільської ради, від імені жителів Плисківської ОТГ висловлює глибоке співчуття рідним та близьким з приводу непоправної втрати Наталії Романової, заступника голови Чернігівської обласної державної адміністрації. Наталія Андріївна була депутатом Чернігівської обласної ради 5-6 скликань. Очолювала Школу вищого корпусу державної служби. З 2006 року представляла Україну на міжнародному рівні, була членом постійної делегації України в Палаті Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи. Останні чотири роки Наталія Андріївна працювала заступником голови Чернігівської обласної державної адміністрації, опікувалася соціальною, гуманітарною та медичною сферою. Навіть маючи серйозні проблеми зі здоров’ям, вона весь свій час віддавала роботі та допомагала людям. Світла пам’ять про Наталію Андріївну назавжди залишиться в серцях усіх тих, хто знав, працював з цією прекрасно ю Людиною. Вічна, світла пам'ять. Царство небесне...