ЩОТИЖНЕВА НАРАДА ПІД ГОЛОВУВАННЯМ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ МАРИНИ ВІРКО

Дата: 02.11.2020 13:58

2 листопада 2020 р.сільський голова МАРИНА ВІРКО  провела щотижневу нараду за участю секретаря ради, керуючоі? справами, начальників відділів Плисківської сільської ради та директора КП ,,Перспектива". На нараді було підведено підсумки роботи, начальники відділів відзвітували про виконану роботу за минулий робочий тиждень та передбачено заходи на наступнии?. Під час наради було обговорено актуальні питання життя громади. Прийом громадян сільським головою та керівниками структурних підрозділів, визначений на другии? тиждень кожного місяця, з 9.00 до11. 00 години, а саме в листопаді: с. Плиски - 10. 11.20 р.; с. Сиволож - 11. 11.20 р.; с. Махнівка - 12. 11.20 р.; с. В. Загорівка - 13. 11.20 р..

На нараді також обговорювались питання благоустрою та наведення порядку в населених пунктах громади. КП ,, Перспектива" організувати вирубку порослі з подальшою переробкою подрібнювачем для гілок. Кадрові питання та багато іншого.